środa, 14 listopada 2012

Essence Breaking Dawn part 2 - róż

W ostatnim poście przybliżyłam Wam paletke do stylizacji brwi Wild Craft od Essence a juz przychodzę do Was z kolejną kimitowaną odecją.
Zmierzchomania nabiera w siłe gdyż w przyszły piatek na ekrany kin wejdzie już ostatni film z cyklu Zmierzch, a mianowicie Przed Świtem część 2.
Szczerze Wam powiem że ja lubie oglądać te filmy, książki porzeczytałam, jednak nie oszalałam na punkcie Belli i Edwarda. Fakt faktem ale ciekawi mnie co nam zaproponuje reżyser.Jednak dziś nie o filmie mowa a o rózu do policzków i o limitce Essence Breaking Dawn part 2.
Sama limitka do mnie nie przemówiła kompletnie. Jednak kiedy już przed oczami miałam swieżo wyłożone kosmetyki moje oczy natknęły sie na niego! To on właśnie ratuje całą edycję przed zagładą. Mowa oczywiście o wcześniej już wspomnianym Różu.


Na moje ślepe oko róż ma piękne chłodno matowe wykończenie. Ja drobinek w nim się nie doszukałam więc od pierwszego użycia stał się moim ulubieńcem.
Róż zamknięty jest w typowym dla Essence opakowaniu, ładne, schludne proste. 
Wydaje mi się że niemożliwością jest przesadzić z nim ale jak wiadomo wszystko zależy od indywidualnych upodobań i sposobów nakładania różu:)

Według mnie za tą cenę warto nabyć ten róż kosztuje coś około 11 zł, więc takie małe szaleństwa należy się każdej z nas :)

2 komentarze:

  1. Skusiłabym się na lakier, ale mam już ich tyle że szkoda mi pieniędzy na kolejny :)

    OdpowiedzUsuń