czwartek, 1 listopada 2012

Annabelle Minerals-podkłady kryjące

Kilka dni temu przyszła do mnie bardzo długo wyczekiwana paczka. Do tego czasu dzień w dzień z zegarkiem w ręku o godzinie 10:35 leciałam do skrzynki pocztowej sprawdzić czy już jest. Nie było i nie było, aż pewnego pięknego śnieżnego dnia pani listonasz zapukała do mych drzwi i wręczyła mi małą ale jakże cenną paczuszkę. Uradowana, czym prędzej postanowiłam rozerwać kopertę i obmacać zawartość.

Tak jak w tytule mowa oczywiście o Annebelle Minerals. Co o sobie mówi sama marka ?

Kosmetyki Annabelle Minerals zawierają 100 % czystych minerałów! Wszystkie składniki wykorzystywane w naszych produktach są najwyższej jakości i pochodzą od uznanych, europejskich producentów.

Nasze kosmetyki zawierają tyle to, co niezbędne, dlatego ryzyko wystąpienia podrażnień lub alergii w trakcie ich stosowania jest minimalne, a ponadto nie zatykają porów i pozwalają skórze oddychać.

Proporcje poszczególnych składników dobraliśmy tak, żeby zapewnić, w zależności od produktu, jak najlepsze krycie, efekt matowej skóry lub rozświetlenie. Receptury naszych kosmetyków są efektem wieloletniego doświadczenia i badań, ale najważniejsze były dla nas opinie i sugestie kobiet używających je. Produkty, które oddajemy w Wasze ręce były przez długi czas zmieniane i dopracowywane, aby w końcu odnaleźć właściwe proporcje i skład, który zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki.Po pierwszych testach jestem zachwycona ! :)A jak u Was Kochane z podkładmi mineralnymi ? Używacie ? Czy raczej jesteście wierne tym tradycyjnym ?:)

6 komentarzy:

 1. Mam próbkę właśnie tego podkładu. Użyłam raz i do tej pory leży gzieś w czeluściach kosmetyczki... Chyba jednak minerałki mnie nie zauroczyły. W każdym razie na pewno podejdę do tego podkładu ponownie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wydaje mi się, że warto je porządnie przetestować :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Polecam zamówić na stronie Annabelle Minerals próbki :)

   Usuń